جلسه مسئولین فرهنگی دانشگاه
برگزاری دومین جلسه مسئولین فرهنگی دانشگاه در مرکز قلب تهران

برگزاري دومين جلسه مسئولين فرهنگي دانشگاه در مركز قلب تهران 


به گزارش روابط عمومي معاونت فرهنگی، روز دوشنبه 21 ارديبهشت‌ ماه دومين جلسه مسئولين فرهنگي دانشگاه علوم پزشكي تهران در سالن آموزش مركز قلب تهران از ساعت 10 تا 12 برگزار شد.
در اين جلسه كه با هدف هم‌ انديشي و برنامه‌ريزي و انتقال تجربيات همكاران فرهنگي براي دانشگاه و واحدهاي زيرمجموعه برگزار شد، ابتدا دكتر باقرزاده مدير امور فرهنگي دانشگاه وظيفه مسئولين فرهنگي را بسيار باارزش و خطير تلقي كرد و با يادآوري اهم وظايف همكاران گفت: رفع مشكلات و چالش‌هاي پيش روي مسئولين فرهنگي از وظايف معاونت فرهنگي است و اين واحد تلاش خود را براي رفع معضلات خواهد كرد.
وي با يادآوري چهارمين جلسه طبيب روحاني و حضور حضرت آيت‌الله جوادي آملي در نيمه دوم خرداد، برگزاري چنين گراميداشت‌هايي را موجب تكريم فرهنگ و اصحاب فرهنگي دانست.
دكتر باقر زاده برگزاري جلسات آموزش‌هاي فرهنگي در قالب آموزش ضمن خدمت با احتساب امتياز بازآموزي را از ديگر اقدامات اين واحد ارزيابي و به همكاران جهت پيشنهاد برگزاري چنين برنامه‌هايي را با مدت‌زمان كافي يادآوري كرد.
وي اهميت برگزاري كميته‌هاي فرهنگي دانشگاه و مراكز را بسيار باارزش و پر اهميت دانست و به  مسئولين فرهنگي واحدها جهت تهيه بانك اطلاعاتي فرهنگي زيرمجموعه ايشان گوشزد كرد.

 


اجراي برنامه عملياتي هماهنگ بدون موازي كاري از ديگر توصيه‌هاي مدير امور فرهنگي دانشگاه بود. در ادامه مسئولين فرهنگي واحدهاي مختلف بيمارستاني دانشگاه يكايك به بيان نظرات، پيشنهاد‌ها و انتقادات خود پرداختند و خلاصه‌اي از فعاليتهاي فرهنگي خود را برشمردند.
اسماعيلي مسئول روابط عمومي و فرهنگي مركز قلب تهران با قدرداني و تشكر از حضور همكاران در مركز قلب، ضمن خوش‌آمد گويي از آنان تقدير به عمل آورد.

 

   1394/2/23 11:31     
  
تعداد بازدید :  218

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: