همکاری بین بخشی دانشگاه و بخشداری بخش آفتاب
به گزارش روابط عمومی  معاونت فرهنگی، یکشنبه ۱۴ مهر جلسه هم اندیشی و همکاری بین نمایندگان ستاد فعالیت های جهادی دانشگاه، مسئولان مرکز بهداشت جنوب و مسئولان بخش آفتاب با حضور معاون فرهنگی دانشگاه برگزار شد.
 در این جلسه طرفین پس از بیان اطلاعات خود از محرومیت ها و نیازهای مردم شریف بخش آفتاب از جمله روستاهای مرتضی گرد، گلریز، لهک دینارآباد امکانات و توانمندی های موجود و همچنین نقاط ضعف و نیازها مورد بحث و بررسی قراردادند.
 این جلسه که نمونه بارز همکاری بین بخشی بود به نتایج خوبی منجر شد که می‌تواند خبرهای خوبی برای مردم منطقه باشد.
 در این جلسه دکتر قیوم زاده رئیس مرکز بهداشت جنوب با افزایش یک روز کاری در پایگاه های سلامت روستایی موافقت کرد که به نظر می‌رسد با این اتفاق علاوه بر سهولت دسترسی روستاییان به خدمات درمانی، از بار مراجعات مرکز بهداشت مرتضی گرد نیز کاسته می شود از طرفی بخشداری، شورای اسلامی و دهیاران مرتضی گرد و گریز با تامین اعتبارات لازم جهت خرید دارو و مواد اولیه دندانپزشکی تیم‌های برگزار کننده اردوهای جهادی در این بخش موافقت کردند و درخواست کردند که حداقل هر ماه یک اردوی جهادی در این منطقه برگزار شود.
 ستاد فعالیت های جهادی دانشگاه نیز برای هدایت و هماهنگی کانونها و گروه های جهادی برای بعد از ایام اربعین نیز قول همکاری داد. رئیس شبکه بهداشت جنوب نیز موافقت کرد با تهیه فرم هایی برای غربالگری افرادی که نیاز به ویزیت سطح ۲( تخصصی) دارند  و معرفی آنها به پزشکان متخصص جهادی اقدام کنند.
 این جلسه که نقطه عطفی برای همکاری مشترک بین دانشگاه و بخشداری و شورای اسلامی بخش آفتاب و روستاهای تابعه  برای خدمت به مردم این منطقه بود و همه حاضرین آن را مفید ارزیابی کردند، لذا مقرر شد برای تداوم همکاری دکتر محمد حسین صادقیان به عنوان رابطه دانشگاه با بخشداری و دهیاری در ارتباط باشد تا انشاالله خیری برای مردم منطقه باشد.
خبر و عکس: حسین میری
 


   1398/7/15 09:14     
  
تعداد بازدید :  119