دومین جلسه شورای فرهنگی برگزار شد
در ابتدای جلسه از طرف واحد معاونت دانشجویی و فرهنگی به ملیکا حسینی دانشجو و زهرا جعفری کارمند؛ برگزیدگان مسابقه ولادت حضرت معصومه( س) اهدا شد.
در ادامه دکتر نیکبخت نصرآبادی، رئیس دانشکده بر ضرورت توجه به سه بعد دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی معاونت تاکید کرد و خواستارمشارکت دانشجویان در هر سه بعد، خصوصا اجتماعی و دانشجویی شد.
وی همچنین بر ادامه فعالیتها به صورت آنلاین و مجازی مانند روال گذشته تاکید کرد و اهمیت مکتوب بودن، مستندسازی و گزارش دهی را یادآورشد. 
حجت الاسلام و المسلمین شیر علی پور، رابط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه در دانشکده ضمن تبریک دهه کرامت و یادآوری سالروز شهادت دکتر چمران، از فعالیت های کانونها و تشکل ها درخدمت رسانی به بیماران و جامعه در طی مدت کرونا قدردانی کرد و خواستار گزارش دهی این فعالیت بصورت مکتوب شد. 
 دکترفاطمه نوغانی، معاون اداری و مالی دانشکده نیز با تایید صحبت های حجت الاسلام و الملسمین شیرعلی پور گفت: این فعالیتها خودجوش بوده و بهتر است بصورت یک دفترچه خاطره قابل ارائه باشد.
دکتر حسن برکتی، معاون دانشجویی و فرهنگی ضمن ارایه خلاصه فعالیت های معاونت دانشجویی و فرهنگی درماه گذشته؛ از برگزاری هشتمین سمپوزیوم و پنجمین جشنواره ملی خودمراقبتی در دوم مرداد ماه سال ۹۹همزمان با روز جهانی خودمراقبتی، با هدف تشویق و ترویج فرهنگ خود مراقبتی، آگاهی بخشی و ارتقای آموزش بیمار و جامعه در سطح ملی خبر داد. 
جمع آوری بانک اطلاعات فعالین دانشجویی در کووید19، تهیه و تدوین گزارش مستند از فعالیت های صورت گرفته، ارایه گزارش مستند به صورت چاپی و تجلیل از دانشجویان و اساتید فعال دانشکده در بحران کووید19ازجمله مصوبات این شورا بود.
در ادامه برگزاری کارگاه های مجازی به عنوان "زندگی دیجیتال" در بستر و با محوریت دانشکده برای دانشجویان و هیات علمی به پیشنهاد دکتر معصومی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
   1399/4/11 11:20     
  
تعداد بازدید :  86

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: