ثبت نام در سامانه جشنواره بین‌المللی سیمرغ (نهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت) از دهم آبان ماه آغاز شد
ثبت نام در سامانه جشنواره بین المللی سیمرغ (نهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت) از دهم آبان ماه آغاز شد

علاقه‌مندان برای ثبت نام در 4 بخش ادبی، هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی و تحقیق و پژوهش با مراجعه به سایت جشنواره و مطالعه فراخوان، می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.
این جشنواره در بخش آزاد ویژه دانشجویان، کارکنان، اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشور، بخش فرهنگ سلامت، ویژه دانشجویان تمام دانشگاه‌ها، مراکز ومؤسسات آموزش عالی کشور و بخش بین¬الملل با موضوع فرهنگ سلامت، ویژه دانشجویان سراسر دنیا برگزار خواهد شد.
بر اساس اعلام دبیرخانه دائم جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، مهلت ثبت نام و ارسال آثار از10 آبان ماه تا اول بهمن‌ماه 96 در نظر گرفته شده است.  
جشنواره بین‌المللی سیمرغ که نامش برگرفته از سیمرغ افسانه‌ای در ادبیات ایران به عنوان مرغ درمانگر و نماد جدید جامعه پزشکی است، در ۵ بخش تئاتر،‌ فیلم، ادبی، هنرهای تجسمی و موسیقی، بهار ۱۳۹۷در شهر تهران برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است، شرکت کنندگانی که در سامانه‌ی هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت در سال گذشته ثبت نام کرده بودند، نیازی به ثبت نام و عضویت مجدد در سامانه‌ی فعلی نداشته و با نام کاربری و رمز عبوری که قبلاً انتخاب کرده بودند، می‌توانند وارد حساب کاربری خود شوند.در صورت فراموشی رمز عبور و یا نام کاربری خود، از گزینه‌های بازیابی رمز عبور و نام کاربری در سامانه استفاده کرده تا از طریق ایمیل ثبت شده در سامانه، نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال شود.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های  42910308 (خانم باقری) و 42910310 (خانم اسلامی نیا)، تماس حاصل فرمایند.
جهت مطالعه فراخوان و آیین نامه جشنواره فرهنگی کارکنان و اعضا هیئت علمی دانشگاه کلیک کنید
جهت ثبت نام و ارسال آثار جشنواره کلیک کنید


   1396/8/17 13:18     
  
تعداد بازدید :  481

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: