تبریک به مناسبت فرارسیدن سال نو
یا مَنْ تُحَلُّ بِهِ عُقَدُ الْمَکارِهِ، وَ یا مَنْ یفْثَأُ بِهِ حَدُّ الشَّدَائِدِ، وَ یا مَنْ یلْتَمَسُ مِنْهُ الْمَخْرَجُ إِلَی رَوْحِ الْفَرَجِ.
ای کسی که گره هر سختی به دست تو گشوده شود و ای که تندی شدائد به عنایتت می‌شکند،‌ ای که راه بیرون‌شدن از تنگی و رفتن به سوی آسایش از تو خواسته شود. فرازی از دعای شریف هفتم صحیفه سجادیه
تقارن مطلع  بهار طبیعت با ایام فرخنده و باسعادت ماه پرفضیلت رجب‌المرجب و ماه شعبان المعظم را به جامعه دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران، به خصوص پزشکان، پرستاران، پیراپزشکان، بهیاران و کادر درمانی تبریک و شادباش عرض می‌نمایم.
در آغازین روزهای بهار کادر درمانی و بهداشتی کشور و به تبع آن دانشگاه علوم پزشکی تهران روزهای تاریخی را پشت سر می گذرانند؛ ابتلا و آزمون الهی که مدافعان حریم سلامت ایران اسلامی با نگاه به رحمت بیکران خداوند و با یاری مردم شریف میهنمان با قامتی بر افراشته و سربلند همچون مدافعان امنیت کشور در 8سال دفاع مقدس، پشت سر خواهند گذارد.
 اینجانب به یقین، همبستگی و مشارکت اجتماعی که در پی بحران پیش رو در کشور پدید آمده را مقدمه ای برای شکوفایی بیش از پیش اخلاق، انسانیت، همدلی و جهاد در جامعه می دانم و اعلام می دارم مجموعه مدیران و کارشناسان معاونت فرهنگی دانشگاه در نبرد با ویروس منحوس بعنوان همسنگران جهادگران خط مقدم عرصه سلامت بوده و دریغ و کوتاهی در ارائه خدمات مورد نظر نخواهند داشت. 
در پایان با بازگشت به دعای شریف هفتم صحیف سجادیه، بر محمد و آلش درود می فرستیم و از خداوند کریم  مسالت می کنیم که:" در آسایش را به روی بندگانش باز کند و به قدرت لایزال خویش، صولت سلطان غم را در میدان حیات ما بشکند و عباد  خود را در موردی که از آن شکوه دارند به عنایت و احسان بی کرانش کامیاب نماید و از خزانه لطفش، رحمت و گشایشی دلخواه نصیبمان گرداند و در پی آن نجات و خلاصی سریع از گرفتاری‌ها مقرر فرماید. 
دکتر عبدالرحمن رستمیان              
معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران
   1399/1/6 14:36     
  
تعداد بازدید :  45

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: