برگزاری جلسه ی معاونین دانشجویی فرهنگی دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی تهران
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران، جلسه ی معاونین دانشجوئی فرهنگی دانشکده ها با موضوع برنامه عملیاتی اجتماعی فرهنگی 4 ساله برگزار شد. در این جلسه ی که با حضور دکتر رستمیان، معاون اجتماعی فرهنگی، و  دکتر باقرزاده مدیر امور فرهنگی دانشگاه، دوشنبه 13 آذر ماه از ساعت 12:30 الی 13:30 در سالن شورای معاونت اجتماعی فرهنگی  برگزار شد، تمامی معاونین دانشجویی فرهنگی دانشکده ها حضور به هم رساندند.
این جلسه با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و تبریک ایام ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت امام جعفرصادق (ع)  توسط دکتر باقرزاده آغاز شد و سپس دکتر رستمیان ضمن عرض خیرمقدم و تبریک ایام عید از تلاش همکاران دانشگاه در بخشهای مختلف فرهنگی اجتماعی تشکر و  همت عالی این بزرگواران را در این خصوص قابل تقدیر فراوان دانست.
وی برنامه های اجتماعی را بسیار گسترده توصیف و اعلام کرد که با همکاری و ایده بخشی از سوی دانشکده ها در عرصه سلامت، مشارکت و ارتباط بین بخشی را ایجاد خواهیم کرد و بدین ترتیب از فرصت های بزرگی که جامعه ی دانشگاه علوم پزشکی تهران در اختیار دارد بهترین بهره را خواهیم برد.
در ادامه حضار به ارائه نظرات درمورد  برنامه عملیاتی اجتماعی فرهنگی 4 ساله ی آینده پرداختند و مقرر شد تا معاونین دانشجویی فرهنگی دانشکده ها در اسرع وقت برنامه ها و اولویت های خود را در این زمینه ارائه کنند.
از دیگر موضوعات مورد بررسی در این جلسه، جشنواره ی فرهنگی کارکنان و اساتید بود که در مورد اهمیت این جشنواره تبادل‌نظر شد، حضار پیشنهاد‌های خود را درباره نحوه ی ایجاد انگیزه ی بیشتر جهت شرکت در جشنواره بیان کردند و در نهایت بر فعالیت بیشتر و ارائه زیرساخت‌های فرهنگی بهتر، تأکید شد.
فراخوان نهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت با نام جشنواره "سیمرغ" که نام یک پرنده درمانگر افسانه‌ای است در ابتدای آبان ماه اعلام شد و در این فراخوان وزارت بهداشت تمامی دانشجویان ایران اسلامی و دانشجویان کشورهای مختلف از هر آئین، دین و مذهب را به شرکت در این جشنواره بین‌المللی دعوت کرد.
 
گزارش: زهرا اسلامی نیا
 

   1396/9/14 14:30     
  
تعداد بازدید :  295