برگزاری جلسه شورای ستاد فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی تهران
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی، جلسه شورای ستاد فعالیت های جهادی دانشگاه در خصوص چگونگی ادامه فعالیت های جهادی با توجه به همه گیری بیماری کرونا عصر سه شنبه 3 تیرماه در سالن شورای معاونت فرهنگی برگزار شد.
در این جلسه که با حضور دکتر رستمیان معاون فرهنگی، دکتر صادقیان مدیر فرهنگی، حجت الاسلام غفاری نماینده دفتر نهاد رهبری، دکتر درگاهی نماینده دفتر بسیج و چند نفر از دبیران و نمایندگان کانون های  خیریه و سمن ها برگزار شد، دکتر صادقیان با تبریک روز ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها و دهه کرامت مهمترین بحث این جلسه را تشکیل اتاق مشترک خیرین، سمن ها، داوطلبین جهادی و خیریه بیان کرد و افزود: داوطلبان در راس این اتاق مشترک هستند و این اتاق می تواند  باعث تحول در ارتقاء کیفیت زندگی مردم شود.
سپس دکترحسین درگاهی نماینده بسیج جامعه پزشکی در این خصوص گفت: این اتاق مشترک باید نیازها و عواملی که باعث ارتقاء کیفیت زندگی می شود را طبقه بندی کند.
 علی یوسفی نژاد مسئول اتاق معاینه ستاد مرکزی گزارشی از عملکرد این واحد از آغاز فعالیتش درآذرماه  سال 94 تاکنون پرداخت و افزود: تاکنون 8  هزار و 732 نفر توسط این واحد مورد ویزیت و مشاوره قرار گرفته اند. دکتر درگاهی بعنوان نماینده بسیج خواستار ایجاد بخش  روانشناسی برای شناسایی و کاهش دغدغه کارکنان از نظر روحی و روانی شد .
 در پایان نمایندگان واحدهای خیریه گزارشی از فعالیت های خود همراه راهکارهای بهبود عملکرد ارائه دادند.
گزارش: محمدمسعودایرجی
   1399/4/4 12:36     
  
تعداد بازدید :  144