برگزاری جشن ولادت امام زمان در بخش کرونا بیمارستان امام خمینی
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی، به همت این معاونت، روابط عمومی دانشگاه و مسئولان مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)جشن میلاد امام زمان روز نیمه شعبان در بیمارستان و بخش عفونی با حضور پزشکان، پرستاران و بیماران، با شکوه و باسروری فراوان برگزار شد.
در این جشن کیک زیبایی با نقش «یا مهدی ادرکنی  مدافعان سلامت» از طرف خیران و به همت روابط عمومی دانشگاه تهیه و ارسال  شد و با نوای محمود اشتیاقی مسئول کانون مداحان دانشگاه نوای  یا مهدی ادرکنی  در بین بخش ها و اتاق های بیماران پیچیده و باعث سرور و خرسندی همگان در این روز عزیز شد.
در میان اشعار خوانده شده که با همرای همه حضار بود همه با هم می سرودند « آمد ز ره یاران حلال مشگل ما * تا مرز حق تعالی پر میکشد دل ما * یابن الحسن مولا  نابود کن کرونا » و  همچنین شعری که برای مدافعان سلامت خوانده می شد« نداره کار شماها کم از شهادت* مدافعان سلامت سرتان سلامت » باعث شد تا اشک در چشم تنی چند از پزشکان و پرستاران حلقه بزند و شادی و اشک صحنه زیبایی را آفریده و باعث قوت قلب و نیروی مضاعف این خوبان شود.
وحید مزاجردی خبرنگار وعکاس روابط عمومی دانشگاه در پاسخ به ملکی کارشناس روابط عمومی بیمارستان امام که پرسیده بود در صورتی که این روزها بعضی ها از جلوی بیمارستان های کرونایی رد نمی شوند واهمه ای از ورود به بخش عفونی نداری گفت: امروز در کنار این کادر درمان احساس بودن در کنار رزمندگان دفاع مقدس و مدافعان حرم دارم و امیدوارم اسم من رو هم کنار مدافعان سلامت بنویسند.
وی افزود: با رعایت تمام جوانب بهداشتی من هم امیدم به خداوند است و امیدوارم بتوانم در آینده یی نزدیک گوشه یی از این زیبا یی های آفریده شده را به تصویر بکشم.
در پایان با نشاط و سروری دل انگیز کیک به دست کادر درمانی بریده همچنین شاخ گلهای زیبایی به آنها اهدا شد وازطرف تمامی همکاران دانشگاه و مردم عزیز از این خوبان خط مقدمی تشکر وسپاس فراوان به عمل آمد.
خبر: محمود اشتیاقی


   1399/1/23 16:43     
  
تعداد بازدید :  81