برپایی غرفه سلامت روان در پردیس مرکزی دانشگاه تهران
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه، به مناسبت فرارسیدن هفته سلامت روان (18 لغایت 24 مهر97) با شعار «سلامت روان جوانان و نوجوانان، جهان در حال تغییر» و همزمان با برپایی نمایشگاه سلامت روان در پردیس مرکزی دانشگاه تهران، غرفه مشاوره و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز به مدت سه روز در این نمایشگاه برپاشد.
در این غرفه، که با استقبال خوب دانشجویان روبه رو شد، کارشناسان سلامت روان، کارشناسان آموزش و ارتقای سلامت و تعدادی از مراقبان سلامت از ستاد مرکز بهداشت جنوب تهران و مراکز خدمات جامع سلامت، اقدام به توزیع کتابچه و بروشورهای آموزشی و اطلاع رسانی در زمینه سلامت روان جوانان و نیز به ارائه خدمات مشاوره ای به دانشجویان کردند. برگزاری مسابقه سلامت روان ویژه جوانان 15 تا 30 سال و معرفی برنامه سفیر سلامت دانشجو، از دیگر برنامه های این غرفه بود.
این غرفه به همت مرکز مشاوره دانشگاه تهران با همکاری معاونت های اجتماعی فرهنگی و بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران و مرکز بهداشت جنوب تهران برپا شده و از 22 تا 24 مهرماه به ارائه خدمات آموزش، اطلاع رسانی و مشاوره سلامت روان به جوانان و دانشجویان خواهد پرداخت.


خبرنگار و عکاس: نیکو سرشت   1397/7/23 14:37     
  
تعداد بازدید :  132

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: