اردوی جهادی منطقه مرتضی گرد
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی، اردوی جهادی پزشکی در منطقه مرتضی گرد شبکه بهداشت جنوب تهران در تاریخ 4 و 5 مهرماه برگزار شد.
در این برنامه که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از یاد و خاطره شهدای گرانقدربرگزار شد، تیم پزشکی متشکل از 12 پزشک متخصص و پیراپزشک و تیم پشتیبانی به روستای مرتضی گرد اعزام شدند. در طول این برنامه دو روزه، در مجموع 736 بیمار خدمات سلامت دریافت کردند.
دکتر مهشید دارابی متخصص اطفال، دکتر پویا پیری دندانپزشک، دکتر علی حکیمی منش فیزیوتراپی، دکتر عاطفه پرآذران پزشک عمومی و دکتر علیرضا کلانتر به همراه سایر اعضا تیم، خدمات حوزه سلامت را به مددجویان ارائه کردند.
در خلال این اردو آموزش بهداشت در حوزه های مختلف، سلامت معنوی، سلامت جامعه و خود مراقبتی نیز تقدیم مردم این منطقه شد. همچنین مددجویانی که نیاز به ارجاع به سطوح درمانی بالاتر را داشتند نیز با فرم اعزام، ارجاع داده شدند.
 توضیح اینکه با همکاری و هماهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) مددجویان تحت پوشش در این منطقه نیز تحت مراقبت و ویزیت قرار گرفتند.
این اردو در تاریخ پنجشنبه و جمعه، چهارم و پنجم مهر ماه 98 ساعت 9 تا 14 با همکاری مشترک ستاد فعالیتهای جهادی دانشگاه و رهپویان سلامت برگزار شد.

   1398/7/9 11:19     
  
تعداد بازدید :  52

انتقادات و پیشنهادات:
ارسال
انتقادات و پیشنهادات: